PostHeaderIcon INFORMACJE DOTYCZĄCE OPŁATY ZA ŻŁOBEK !

Żłobek Publiczny w Bielawie

Bielawa, dnia 25.03.2020 r.

Drodzy Rodzice w związku z sytuacją powodującą brak możliwości korzystania z usług Żłobka Publicznego w Bielawie, bielawski samorząd podjął działania mające na celu zmiany w opłatach za żłobek w okresie zamknięcia naszej placówki. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w artykule opublikowanym przez Urząd Miasta w Bielawie -poniżej link do artykułu

 

https://um.bielawa.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci


 

Jednocześnie informuję, że za miesiąc marzec 2020 r. naliczona zostanie tylko opłata za wyżywienie za dni obecności dziecka w żłobku.

Iwona Łęgosz

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie.

 

PostHeaderIcon Informacja

Żłobek Publiczny w Bielawie

UWAGA !!!

 

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie informuje, że zmienia się sposób składania wniosków

w rekrutacji do Żłobka Publicznego w Bielawie na rok szkolny 2020/2021.Z powodu stanu epidemii koronawirusa w Polsce i w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne Rekrutacja do Żłobka Publicznego w Bielawie odbywała się będzie wyłącznie drogą elektroniczną w oparciu o kryteria określone w Regulaminie Rekrutacji dostępnym na naszej stronie w zakładce REKRUTACJA.

Wypełnioną i podpisaną Kartę Zgłoszenia Dziecka do żłobka wraz z załącznikami (jej czytelny skan lub zdjęcie) należy przesłać na adres e-mail żłobka : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku braku możliwości otrzymania z zakładu pracy potwierdzenia o zatrudnieniu proszę w mailu napisać oświadczenie o późniejszym dostarczeniu zaświadczenia z zakładu pracy.

 

Uwaga !!! Dokumenty niepodpisane,  nieczytelne i niekompletne nie bedą brane pod uwagę

w procesie rekrutacji.

 

Potwierdzenie zgłoszenia otrzymacie Państwo także drogą mailową.

W razie problemów związanych z przebiegiem rekrutacji proszę o kontakt :

-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- telefoniczny 746452226 w  dniach od poniedziału do piatku, w godz. od 8.00 do 14.30.Iwona Łęgosz

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie.

 

PostHeaderIcon Informacja

Żłobek Publiczny w Bielawie

11.03.2020


Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie informuje :Z powodu rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa została podjęta decyzja o zawieszeniu zajęć w szkołach, przedszkolach, żłobkach i na uczelniach w dniach od 12 marca do 25 marca 2020 r. Pierwsze dwa dni (czwartek i piątek, 12-13 marca) to okres przejściowy. W okresie przejściowym żłobek będzie czynny dla dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki.

Od poniedziałku, 16 marca do 25 marca żłobek będzie nieczynny.Ponadto informuję, że w tym przypadku (nieprzewidziane zamknięcie żłobka) rodzicom dzieci w wieku do lat 8, przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej ZUS.Iwona Łęgosz- Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie.


 

PostHeaderIcon Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

Żłobek Publiczny w Bielawie

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

 

PostHeaderIcon Zmiana opłat

Żłobek Publiczny w Bielawie

 

UWAGA RODZICE

ZMIANA W OPŁACIE ZA ŻŁOBEK !

 

 

W związku z Uchwałą Nr XX/192/2020 Rady Miejskiej Bielawy z dnia 29 stycznia 2020 r. (treść Uchwały zamieszczona poniżej) informuję Państwa, że od dnia 01.03.2020 r. nastąpi zmiana w naliczaniu opłaty za pobyt dziecka w żłobku.

Opłata stała w wysokości 390 zł ( 15% aktualnie obowiązujacego minimalnego wynagrodzenia za pracę) naliczana będzie za każdy miesiąc bez względu na czas pobytu oraz liczbę dni pobytu dziecka w żłobku w danym miesiącu.

Zniżka w opłacie stałej będzie przysługiwała rodzeństwu uczęszczającemu do żłobka oraz Rodzicom posiadającym Kartę Dużej Rodziny .

Stawka żywieniowa nie ulega zmianie i będzie nadal odliczana za dni nieobecności dziecka (proszę nadal używać kart do czytnika w celu rejestracji obecności dziecka w żłobku).

Jednocześnie informuję, że zgodnie z § 5 ust. 2 Umowy w sprawie korzystania z usług Żłobka Publicznego prowadzonego przez Gminę Bielawa otrzymacie Państwo Aneksy do aktualnie obowiązujących Umów.

 

Uchwała

 

Iwona Łęgosz

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie.

 

 

 

BIELAWA, DNIA 24.02.2020

 

PostHeaderIcon Rekrutacja Dzieci do Żłobka na rok 20/21

Żłobek Publiczny w Bielawie

Bielawa, dnia 21.02.2020 r.

 

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie informuje
o rekrutacji Dzieci do Żłobka na rok szkolny 2020/2021.

 

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji
zamieszczone są w Regulaminie Rekrutacji.Dokumentami związanymi są :

 

Załączniki do Regulaminu Rekrutacji :

 

 

 

Iwona Łęgosz

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie.