PostHeaderIcon Dzień Dziecka

Żłobek Publiczny w Bielawie

Dzień Dziecka świętowaliśmy w ogrodzie naszego żłobka 04.06.2018 r. Było radośnie i wesoło. Pogoda nam dopisała więc mogliśmy naszą kolorową dyskotekę urządzić w ogrodzie. Pani Lila przygotowała rytmiczną muzykę do której nasze nóżki same tańczyły. W kółeczkach, w parach czy w pociągu wszyscy wesoło pląsali. Na koniec był słodki upominek i kolorowy balonik.......miłe zakończenie miłego dnia w naszym żłobku :):):)

Więcej>>

 

 

PostHeaderIcon Balonikowa niespodzianka

Żłobek Publiczny w Bielawie

Miłą niespodziankę 01.06.2018 r. naszym maluszkom sprawił PKO Bank Polski z siedzibą w Bielawie przy ul. J.Sobieskiego 17. Miłe Panie z siedziby banku odwiedziły nasz żłobek wręczając dzieciom baloniki oraz kolorowe żyrafki do zabaw plastycznych zapraszając jednocześnie na dzień otwarty. Dziekujemy za niespodziankę :):):)

Więcej>>

 

 

PostHeaderIcon Spotkanie z cyrkiem

Żłobek Publiczny w Bielawie

10.05.2018 r. cyrk „Adonis'” z Czech odwiedził nas już po raz kolejny. Jak zawsze został przez nas mile powitany. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem przyglądały się wszystkim cyrkowym sztuczkom Pana Magika. Oto, aby czary się sprawdziły nasze maluchszki powtarzały głośno razem z Panem Magikiem „...czary-mary , abra-kadabra, hokus-pokus, bęc…” ,  nagle chusta przybrała zupełnie inny kolor ….:) Najbardziej jednak przypadł do gustu dzieciom kolorowy Klown, który swoimi psotami rozbawiał dzieci, a także śliczny puszysty króliczek, którego można było pogłaskać. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku „Adonis” także o nas nie zapomni....:)

Więcej>>

 

PostHeaderIcon Teatrzyk Tygrys Pietrek

Żłobek Publiczny w Bielawie

08.05.2018 r. w naszym żłobku gościł „ Teatr Humoru” z Wałbrzycha ze spektaklem „Tygrys Pietrek”. Aktorzy przedstawili dzieciom historię małego Tygryska Pietrka, który bał się wszystkiego, co działo się wokół niego. Historia bardzo podobała się dzieciom, a pomogły w tym piękna kolorowa scenografia, postacie na które dzieci żywo reagowały, muzyka oraz profesjonalna gra aktorska, która dostosowana była do reakcji małego wymagającego widza. Bardzo dziękujemy za miłe wrażenia i zapraszamy ponownie :)

Więcej>>

 

PostHeaderIcon Rekrutacja do żłobka

Żłobek Publiczny w Bielawie

Dyrektor Żłobka Publicznego w Bielawie informuje o rekrutacji Dzieci do Żłobka na rok szkolny 2018/2019. Szczegółowe informacje dotyczace zasad rekrutacji zamieszczone są w Regulaminie Rekrutacji.

 

PostHeaderIcon Warsztaty z fizjoterapeutą

Żłobek Publiczny w Bielawie

W dniu 03.04.2018 r. w naszym żłobku odbyły się warsztaty dla rodziców na temat „Rozwój dziecka w kontekście jego aktywności”. Warsztaty prowadziła Pani Alicja Izydorczyk-Styś doświadczony mgr fizjoterapii z Centrum Rehabilitacji i Zdrowego Odżywiania „Gaja” w Bielawie. Część teoretyczna zopatrzona była w wykład – wsparcie merytoryczne rodziców, na co zwrócić uwagę u swojego dziecka - i konspekt zawierający zabawy i ćwiczenia z dziećmi. W części praktycznej Pani Alicja udzieliła rodzicom instruktażu  jak przeprowadzić gimnastykę w formie zabawy w warunkach domowych oraz sprawdziła postawę obecnych z rodzicami dzieci. Pani Alicja podkreśliła także, że w razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem lub fizjoterapeutą. Wspólne ćwiczenia podobały się zarówno dzieciom jak i rodzicom i bez wątpienia pogłębiły doświadczenie i wiedzę rodziców. Pani Alicji dziękujemy bardzo za przeprowadzenie warsztatów, za miłą i ciepłą postawę, a przede wszystkim za to , że podzieliła  się swoją wiedzą medyczną.