PostHeaderIcon Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Mój św. Mikołaj"

Żłobek Publiczny w Bielawie

14.12.2017 r. w naszym żłobku  nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Mój Święty Mikołaj”, który przygotowała Pani Aneta Gikler i Joanna Stachowska z grupy „Pszczółki”. Do udziału w konkursie Panie Opiekunki Grup zaprosiły Dzieci wraz z Rodzicami z naszego żłobka.

Do udziału w konkursie zgłoszono 22 prace wykonane różną techniką. Wszystkie prace były bardzo oryginalne i pomysłowe.

Komisja w składzie : Pani Iwona Łęgosz – Dyrektor Publicznego Żłobka w Bielawie, Aneta Gikler – Opiekunka dziecięca Żłobka Publicznego w Bielawie, Joanna Filozof - Opiekunka dziecięca Żłobka Publicznego w Bielawie, Anna Maziarz - Opiekunka dziecięca Żłobka Publicznego w Bielawie i Sylwia Gomółka - Opiekunka dziecięca Żłobka Publicznego w Bielawie, miała bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców konkursu. Jednak po burzliwych obradach pierwsze miejsce przyznano Tymonowi Rączce z grupy „Pszczółek „. Drugie miejsce przyznano Pawłowi Melnyczukowi z grupy „Tygryski Urwiski”, Aleksandrowi Barskiemu z grupy Tygryski Urwiski” , Zosi Potrykus z grupy „Pszczółki” i Dorotce Tretiak z grupy „Pszczółki”. Trzecie miejsce zajęli Jakub Skowron z grupy „Misie”, Aleksandra Nędzi z grupy „Tygryski Urwiski”, Karolina Kożuszek z grupy „Wesołe Skrzaty” i Liliana Kuźmicka z grupy „Tygryski Urwiski”.

Pozostałe prace również urzekły Komisję, dlatego otrzymały Wyróżnienia.

Aby docenić  zaangażowanie uczestników zabawy plastycznej wszyscy artyści otrzymali nagrody za

udział w konkursie.

Dyrektor, Członkowie Komisji oraz Opiekunki Grup  serdecznie dziękują Dzieciom i Rodzicom       za udział w konkursie i zapraszają do udziału w podobnych inicjatywach.

Opr. Aneta Gikler, Joanna Stachowska

Więcej zdjęć